Začínajúci podnikatelia – Start UP

Začínajúci podnikatelia – Start UP

Riešte svoj Start UP od začiatku správne!

 

Ak ste práve začali podnikať, alebo sa na tento významný krok chystáte, tak by som Vám v prvom rade rád POGRATULOVAL. Patríte k významnej menšine, k tým odvážnejším, cieľavedomejším a motivovanejším členom obyvateľstva.

Moja cesta podnikaním sa začala už dávno. Aj napriek mojej snahe si nechať poradiť od starších a skúsenejších, urobil som veľa chýb. Chýb, ktoré dnes vidím robiť tých mladších, tých menej skúsených, tých, čo chcú začať so svojím vlastným podnikaním.

Jedna z najčastejších chýb mladých začínajúcich podnikateľov je, že o radu žiadajú síce starších a v niektorých veciach aj skúsenejších ľudí vo svojom okolí, ale nie podnikateľov. Od ľudí žijúcich na púšti tiež nežiadate lekcie plávania vo vode a naopak.

Ďalším z najčastejších extrémov je, že si niekto nechce nechať poradiť vôbec v ničom a od nikoho. Tiež to nie je správne riešenie, nikto nevie všetko. A aj napriek tomu, že skúsenosť je neprenosná, je možné si nechať poradiť a vyhnúť sa zbytočným a hlúpym chybám.

 

Čo ponúkame začínajúcim podnikateľom?

 

– Všetkým začínajúcim podnikateľom ponúkame trpezlivosť a pochopenie, čo môže byť pre mnohých to najdôležitejšie.

– Pomôžeme Vám so založením vašej živnosti alebo eseročky.

– Vieme Vám zabezpečiť virtuálne sídlo.

– Pomôžeme Vám s prvými krokmi v podnikaní.

– Zabezpečíme Vám registráciu a komunikáciu s úradmi aj napriek tomu, že si každý myslí, že je to jednoduché, tak je treba byť realista. Veci sú jednoduché, keď ich robíte 10ty, 50ty, či 150tykrát, nie keď ich robíte prvýkrát. Keby to bolo také jednoduché, tak by sme ako účtovná firma nemuseli tak často opravovať registrácie, čo si podnikatelia spravili sami pred tým, ako nás navštívili.

– Pomôžeme Vám zorientovať sa v biznis priestore či už z hľadiska regionálneho, alebo z hľadiska Vášho oboru.

– Pomôžeme Vám zorientovať sa v online priestore. Online priestor z pohľadu podnikateľa a spotrebiteľa je diametrálne odlišný. Ak podnikáte týždeň, či mesiac, je vysoko-pravdepodobné, že sa pozeráte stále očami spotrebiteľa, čo pre Vás môže znamenať veľmi vysoké náklady vyhodené z okna.

– A v neposlednom rade Vám pomôžeme rozpoznať, či niečo potrebujete, alebo chcete. Je to veľmi dôležité a veľmi podceňované. Podnikateľ, ktorý investuje do vecí, čo potrebuje, je efektívny. Podnikateľ, čo dáva svoje peniaze do vecí, čo chce, býva často nemilo prekvapený. A podnikatelia, čo samých seba presviedčajú, že potrebujú, čo chcú, sú kapitola sama o sebe.

– Postaráme sa o všetky Vaše účtovné záležitosti, daňové priznania aj výkazy. Ľudia si často myslia, že všetko robia správne, ale len do chvíle, kým im nepríde kontrola. Zbavte sa obavy a stresov, robte veci správne hneď od začiatku. Pamätajte si, že za svoje účtovníctvo ručíte minimálne 10 rokov, aj keď už dávno nepodnikáte.

– Zabezpečíme Vám administratívne zázemie.

– Spravíme Vám bezplatnú reklamu na našich vlastných zabehnutých sociálnych sieťach.

– Poskytneme Vám bezplatnú fakturáciu a mail-server pre maximálne zníženie administratívnej záťaže a úsporu času.

– Poskytneme, alebo zabezpečíme odborné poradenstvo pre Váš biznis.

– Zastrešíme Vaše mzdové a personálne potreby. A prostredníctvom našich dlhodobých klientov a obchodných partnerov Vám vieme poskytnúť aj personálne služby na mieru.