Marketingové služby

Prečo Marketingové služby

 

V roku 2020 sa naša nie len účtovná firma PROBUSSINES (GALLIFREY, s. r. o.) rozhodla opäť rozšíriť svoju ponuku služieb. Stalo sa tak z viacerých dôvodov. Jedným a asi najdôležitejším bol opakovaný záujem našich stálych klientov. Ďalším dôvodom bola korona kríza, v dôsledku ktorej sa začínala formovať aj hospodárska kríza. Bolo nutné prinášať novšie, modernejšie a dynamickejšie riešenia a tohto sme sa my nikdy nebáli. A v neposlednom rade náš tím doplnila nová posila, a to mladá, veľmi šikovná a iniciatívna marketérka. Priniesla nové skúsenosti a vedomosti do našej nie len účtovnej firmy a umožnila nám poskytnúť širšiu ponuku služieb s vysokou garanciou kvality a odbornosti, ako je u nás dobrým zvykom.

Doba sa neustále vyvíja a dnes platí, že kto nie je vidieť na internete a sociálnych sieťach, ako by ani nebol. Pre každé podnikanie je dôležité byť dobre viditeľný najmä na sociálnych sieťach. Je dobré si uvedomiť, že v niektorých odvetviach sa podnikanie prenieslo viac na sociálne siete ako FacebookInstagram. Dokonca začína aj úpadok klasických webov a nahrádzajú ich firemné stránky na sociálnych sieťach.

 

Čo ponúkame v rámci marketingových služieb – online marketing prostredníctvom sociálnych sietí:

 

  1. Definujeme charakter Vašej spoločnosti a Vášho biznisu.
  2. V prípade potreby Vám pomôžeme vytvoriť aj grafický design a identitu Vašej firmy.
  3. Pripravíme plán prezentácie Vašej spoločnosti.
  4. V prípade vzájomnej spolupráce a záujmu Vám pomôžeme s prezentáciou Vašej spoločnosti cez naše zabehnuté kanály na sociálnych sieťach.
  5. Vytvoríme Vám sociálne siete na prezentáciu Vášho biznisu smerom von.
  6. Poradíme a pomôžeme s vytvorením zaujímavého a relevantného obsahu pre Vaše sociálne siete.
  7. Pravidelne spravujeme a aktualizujeme Vaše sociálne siete.
  8. Pravidelne s Vami konzultujeme stav a výkonnosť Vašich sociálnych sietí.